USŁUGI

LIFESTYLE | PODRÓŻE| BIZNES

WYCIECZKI

Wybierasz się na długo wyczekiwany urlop i nie wiesz jeszcze jak chcesz spędzić czas na Wyspach Kanaryjskich ? Chcesz przeżyć niezapomniany czas i doświadczyć mnóstwo pozytywnych uniesień podczas pobytu na Teneryfie ? Jeśli Tak, to jesteśmy tu po to by Ci pomóc zaplanować najlepsze wakacje pod słońcem 🙂

WYNAJEM AUT

Wybierasz się na wakacje i chcesz wykorzystać czas aktywnie, by np. zwiedzić całą wyspę ? Lub może chcesz być niezależny od grup turystów, i zamiast kupować zorganizowane wycieczki od rezydentów, wolisz wynająć samochód ? Jeśli tak, to pomożemy Ci wybrać najlepszą, sprawdzoną firmę.

ZAKWATEROWANIE

Planujesz wakacje na Teneryfie w większą grupką osób? Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie jednego domku lub willi dla wszystkich. Lub być może nie lubisz spędzać wakacji w zatłoczonych hotelach i szukasz prywatnych apartamentów w dobrej okolicy. Jeśli tak, pomożemy Ci wybrać najlepsze zakwaterowanie.

KONSULTACJE

Planujesz przeprowadzkę na Teneryfę i nie wiesz od czego się zabrać ? Chcesz wynająć mieszkanie i załatwić wszystkie sprawy urzędowe ? Lub być może marzysz o ślubie na Teneryfie i nie wiesz jak go zorganizować ? Czy może masz firmę i chcesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swojego zespołu ?

Co inni o nas mówią

Po konsultacji z Klaudią i Kubą, zaplanowaliśmy fantastyczne wakacje. Nasz urlop na Teneryfie spędziliśmy bardzo przyjemnie, nie tracąc czasu i pieniędzy na poszukiwanie sprawdzonych firm wynajmujących samochody oraz zwiedziliśmy miejsca, do których prawdopodobnie sami byśmy nie trafili. Bardzo dziękujemy za opiekę i porady. Polecamy wszystkim , którzy chcą doświadczyć wyjątkowych chwil na Wyspach Kanaryjskich.
Karolina & David
Irlandia
Polecamy usługi Klaudii i Kuby. Korzystaliśmy z pomocy w znalezieniu apartamentu dla większej grupy osób w dobrej okolicy i w dobrej cenie. I taki właśnie apartamenty otrzymaliśmy. Byliśmy bardzo zadowoleni z lokalizacji i ogólnie z apartamentu. Jeśli ktoś nie chce wydawać fortuny na hotel, a jest was więcej, to polecamy wynajęcie jednego domku lub apartamentu i podzielić koszt. Nasze wakacje wyszły super ekonomiczne.
Patrycja & Leszek
Polska
Dziękujemy Klaudii i Kubie za pomoc w zorganizowaniu naszego urlopu. Spędziliśmy bardzo wyjątkowy czas na Teneryfie i La Gomerze. Dzięki poradom Klaudii i Kuby, nie traciliśmy czasu na szukanie informacji i zaplanowanie jak najlepiej naszego czasu. Zwiedziliśmy mnóstwo wspaniałych miejsc, byliśmy na dzikich szlakach, jeździliśmy rowerami, lataliśmy na paralotni i leżeliśmy na najpiękniejszych plażach. Polecamy usługi Klaudii & Kuby!
Oliviera & Goran
Serbia

Współpracujemy z: