USŁUGI

W czym możemy Ci pomóc

Wybierz poniżej temat, który Cię najbardziej interesuje

WYCIECZKI

Wybierasz się na długo wyczekiwany urlop i nie wiesz jeszcze jak chcesz spędzić czas na Wyspach Kanaryjskich? Chcesz przeżyć niezapomniany czas i doświadczyć mnóstwo pozytywnych uniesień podczas pobytu na Teneryfie ? Jeśli Tak, to jesteśmy tu po to by Ci pomóc zaplanować najlepsze wakacje pod słońcem 🙂

wynajem aut teneryfa
WYNAJEM AUT

Wybierasz się na wakacje i chcesz wykorzystać czas aktywnie, by np. zwiedzić całą wyspę? Lub może chcesz być niezależny od grup turystów, i zamiast kupować zorganizowane wycieczki od rezydentów, wolisz wynająć samochód ? Jeśli tak, to pomożemy Ci wybrać najlepszą, sprawdzoną firmę.

top 10 portali wakacyjnych
ZAKWATEROWANIE

Planujesz wakacje na Teneryfie w większą grupką osób? Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie jednego domku lub willi dla wszystkich. Lub być może nie lubisz spędzać wakacji w zatłoczonych hotelach i szukasz prywatnych apartamentów w dobrej okolicy. Jeśli tak, pomożemy Ci wybrać najlepsze zakwaterowanie.

konsultacje usługi
KONSULTACJE

Planujesz przeprowadzkę na Teneryfę i nie wiesz od czego zacząć ? Chcesz wynająć mieszkanie i załatwić wszystkie sprawy urzędowe ? Chcesz kupić samochód, ale nie wiesz jak ten proces wygląda na wyspie? Skonsultuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

nieruchomości usługa
NIERUCHOMOŚCI

Planujesz zakup nieruchomości? Zakup ziemi pod budowę domu lub willi na wyspie? Przeprowadzimy dla Ciebie wywiad. Pojedziemy z kamerą we wskazane przez Ciebie miejsce. Nagramy wideo okolicy i sfotografujemy obszar który Cię interesuje. Podzielimy się z Tobą naszą opinią i zasięgniemy szerszych informacji.

renowacja usługi
USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Zakupiłeś nieruchomość na Teneryfie? Potrzebujesz sprawnej i zaufanej ekipy aby przeprowadziła dla Ciebie metamorfozę? Potrzebujesz remontu łazienki? Twój salon wymaga odświeżenia? Potrzebujesz nową elektrykę lub hydraulikę? Odezwij się do nas. Pomożemy sprawnie przeprowadzić renowację w Twoim mieszkaniu.

Po konsultacji z Klaudią i Kubą, zaplanowaliśmy fantastyczne wakacje. Nasz urlop na Teneryfie spędziliśmy bardzo przyjemnie, nie tracąc czasu i pieniędzy na poszukiwanie sprawdzonych firm wynajmujących samochody oraz zwiedziliśmy miejsca, do których prawdopodobnie sami byśmy nie trafili. Bardzo dziękujemy za opiekę i porady. Polecamy wszystkim , którzy chcą doświadczyć wyjątkowych chwil na Wyspach Kanaryjskich.

Karolina & Daniel z Irlandii

Polecamy usługi Klaudii i Kuby. Korzystaliśmy z pomocy w znalezieniu apartamentu dla większej grupy osób w dobrej okolicy i w dobrej cenie. I taki właśnie apartamenty otrzymaliśmy. Byliśmy bardzo zadowoleni z lokalizacji i ogólnie z apartamentu. Jeśli ktoś nie chce wydawać fortuny na hotel, a jest was więcej, to polecamy wynajęcie jednego domku lub apartamentu i podzielić koszt. Nasze wakacje wyszły super ekonomiczne.

Patrycja i Leszek z Polski

Dziękujemy Klaudii i Kubie za pomoc w zorganizowaniu naszego urlopu. Spędziliśmy bardzo wyjątkowy czas na Teneryfie i La Gomerze. Dzięki poradom Klaudii i Kuby, nie traciliśmy czasu na szukanie informacji i zaplanowanie jak najlepiej naszego czasu. Zwiedziliśmy mnóstwo wspaniałych miejsc, byliśmy na dzikich szlakach, jeździliśmy rowerami, lataliśmy na paralotni i leżeliśmy na najpiękniejszych plażach. Polecamy usługi Klaudii & Kuby!

Oliviera i Goran z Serbii