Współpraca

Współpracuj z naszym blogiem i kanałem YouTube

Myślisz o współpracy z blogiem podróżniczym?

To świetny pomysł! Przyszłość skutecznego marketingu to właśnie współpraca z twórcami internetowymi.

LoveExplore.pl to jeden z najszybciej rozwijających się blogów podróżniczych na temat Teneryfy i Wysp Kanaryjskich.

Twoja marka, produkt czy usługa, którą reprezentujesz, może skorzystać na łamach LoveExplore.pl

LoveExplore.pl to nie tylko blog

LoveExplore.pl to projekt, który pozwala partnerom na obecność w wielu różnorodnych kanałach internetowych: na profilach bloga w mediach społecznościowych, w newsletterze, podczas webinarów i prowadzonych na żywo wywiadów oraz oczywiście na łamach samego bloga.

Nasi czytelnicy to duża, zróżnicowana grupa ludzi, których łączy jedna cecha – kochają podróżować i zwiedzać Wyspy Kanaryjskie.

Społeczność naszego vloga i bloga rośnie w bardzo szybkim tempie.

W jaki sposób możemy współpracować?

Artykuły sponsorowane

Przygotujemy we współpracy z Tobą artykuł, w którym rzetelnie opowiemy o Twojej usłudze lub produkcie i pokażemy, jak można je wykorzystać podczas podróżowania.

Recenzje atrakcji, usług, hoteli

Odwiedzimy wskazane przez Ciebie miejsce, skorzystamy z oferowanych usług albo zatrzymamy się na noc w Twoim obiekcie. Przygotujemy recenzję oraz atrakcyjne zdjęcia na bloga i social media.

Treści w social mediach

Przygotujemy treści na na Facebooku lub Instagrama, w których zaprezentujemy Twoje produkty, usługi lub markę. Zadbamy o ich atrakcją prezentację i zbudujemy zaangażowanie społeczności.

Wyjazdy sponsorowane

Wybierzemy się do wskazanego przez Ciebie miejsca. Przygotujemy o nim video oraz obszerny artykuł z dobrymi zdjęciami, które wesprzemy sprawną kampanią w social mediach.

Fotografia & Video

Wykonamy dobrej jakości zdjęcia lub video Twojego apartamentu, produktu, usługi, eventu w wybranym przez Ciebie miejscu na Wyspach Kanaryjskich. Zrobimy również zdjęcia z Teneryfy dla Twojego produktu lub usługi, byś mógł wykorzystać je w swoich projektach.

Przygotowywanie planów podróży

Chętnie zaplanujemy wymarzoną podróż dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy. Zadbamy o dobre atrakcje, sprawny transport i optymalizację kosztów.

Reklama na blogu i kanale YouTube Love Explore

Teneryfa wspolpraca
Reklama na YouTube

Wynajmujesz apartamenty lub pokoje na Wyspach Kanaryjskich? Szukasz kreatywnej formy reklamy w Internecie, która przyciągnie wielu klientów do Twojego miejsca? YouTube to genialne narzędzie, by pokazać to co masz do zaoferowania! Video to najlepszy sposób, aby zaprezentować autentyczny obraz Twojego produktu! Mieliśmy okazję robić takie reklamy, które przyniosły niesamowite rezultaty!

wspolpraca z blogiem wyspy kanaryjskie
Apartament do wynajęcia

Wynajmujesz apartamenty lub pokoje na Teneryfie? Szukasz reklamy na BLOGU o Wyspach Kanaryjskich? Napisz wpis o apartamencie i o tym co można zwiedzić w okolicy, a dodamy go wraz z linkiem do Twojej strony.

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem stworzyć

Jeśli szukasz reklamy swojej marki, usługi, apartamentu lub zakwaterowania na naszym kanale YouTube, oraz na tym blogu, to zapraszamy do kontaktu.

Możemy przyjechać w dane miejsce, nagrać jakościowy film i zareklamować to na naszych kanałach social media oraz blogu. Nagramy ładne ujęcia na YouTube, wykonamy ładne zdjęcia na naszego bloga.

 

Napisz do nas wiadomość email przez formularz kontaktowy lub na adres: loveexplore.kk@gmail.com i podziel się swoim pomysłem. Na pewno znajdziemy sposób na najlepszą kampanię marketingową dla Ciebie.

Partnerami bloga i kanału YouTube są marki, które reprezentują branże:

  • Prywatne apartamenty
  • Hotele, obiekty noclegowe i rekreacyjne;
  • Firmy wycieczkowe;
  • Fotografia, film i elektronika użytkowa;
  • Outdoor i sprzęt turystyczny;
  • Transport samochodowy, linie lotnicze;
  • Marki finansowe i ubezpieczeniowe;
  • Narzędzia do zwiększania produktywności, zarządzania czasem i projektami;

Jeśli Twoja firma nie należy do żadnej z tych grup – odezwij się do nas. Wspólnie zastanowimy się nad dostępnymi możliwościami.