Costa Adeje Teneryfa Klaudia & Kuba

Witaj w naszym świecie !

Zaczynamy nową przygodę!

Costa Adeje Teneryfa Klaudia & Kuba

Witamy Cię na naszym blogu, gdzie będziemy dzielić się naszym lifestylem, podróżami, ciekawostkami i najpiękniejszymi zakamarkami Wysp Kanaryjskich, a w szczególności Teneryfy. Chcemy aby ten blog był relacją dla tych, którzy myślą o tym by się tu przeprowadzić, oraz dla tych, którzy chcą przylecieć tutaj na wakacje. 

Planujemy dzielić się naszymi wskazówkami i poradami w różnej tematyce, odpowiadając na najczęściej zadawane nam pytania.

Ten blog to również nasza pamiątka z życia na Teneryfie, chcemy upamiętniać cudowne chwile i miejsca, by móc w każdej chwili do nich wrócić i z czułością wspominać 🙂

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu informacje jakich szukasz, oraz, że poznasz nas trochę od innej strony.

Głównie planujemy nagrywać filmy video na nasz kanał na YouTube, aby móc przy okazji pokazać Ci trochę krajobrazów :), więc upewnij się, że subskrybujesz kanał Love Explore, by być na bieżąco KLIKNIJ TUTAJ.

Również będziemy na bieżąco prowadzić transmisje na żywo na naszym Fan Page na Facebooku: Q&A czyli najczęściej zadawane pytania, odnośnie życia i wakacji na Teneryfie. Upewnij się, że polubiłeś naszą stronę Love Explore na Facebooku KLIKNIJ TUTAJ

Bardzo się cieszymy, że możemy Cię u nas gościć, i mamy nadzieję, że będziesz nas często odwiedzał.

Pozdrawiamy Cię gorąco!

 

2 thoughts on “Witaj w naszym świecie !”

Podziel się komentarzem