wynajem wakacyjny na Teneryfie

Wynajem Wakacyjny | Zareklamuj się za darmo

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować,  że wszyscy klienci Love Explore mają pełny serwis posprzedażowy.

Dla tych, którzy zainwestowali w zakup nieruchomości na wynajem wakacyjny dla turystów na Teneryfie, oferujemy reklamę na naszej stronie, gratis. Oprócz reklamy na stronie, promujemy również apartamenty na wynajem wakacyjny, w naszych Social Media, czyli na Instagramie, Facebooku, YouTube oraz na naszej Grupie na Facebooku “Teneryfa po polsku”.

 

Z racji tego, że nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna w sieci, tym samym zwiększa się zainteresowanie wynajmem wakacyjnym z naszą pomocą. Oferty wynajmu mieszkań na wakacje na naszej stronie, kierowane są nie tylko dla turystów podróżujących na Teneryfę w celu urlopu, ale szczególnie dla osób, które przylatują na wizytę rekonesansową.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z bezpłatnej reklamy na naszej stronie

Aby skorzystać z BEZPŁATNEGO miejsca na naszej stronie, należy spełnić następujące warunki:

  •  Dokonać zakupu nieruchomości na Teneryfie za pośrednictwem naszej firmy.
  •  Posiadać licencję pozwalającą na wynajem wakacyjny (pomagamy tuż po zakupie nieruchomości, w formalnościach związanych z aplikowaniem o licencję)
  • Przesłać nam fotografie (i ewentualnie wideo) promowanej nieruchomości
  • Załączyć własny opis z dokładnym wyszczególnieniem korzyści apartamentu, odległości od plaży oraz lokalizacji. Kto lepiej możesz opisać nieruchomość, jak nie jej właściciel ?
  • Wyrazić zgodę na umieszczenie kontaktu BEZPOŚREDNIEGO DO WŁAŚCICIELA – mail lub/i telefon kontaktowy lub wyrazić zgodę na pośredniczenie naszej firmy w wynajmie wakacyjnym

Umieszczenie na naszej stronie internetowej jest całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy żadnej prowizji od wynajmu, ani od właścicieli nieruchomości, ani od turysty zainteresowanego spędzeniem wakacji na Teneryfie, w momencie gdy właściciel przejmuje całkowitą odpowiedzialność za swoją nieruchomość np. za przekazanie klucza turystom i innych związanych usług z wynajmem.

 

Tu pojawia się zwykle pytanie: „Jaki jest haczyk? Przecież nic w biznesie nie jest za darmo.”

 

Otóż, są to przede wszystkim, nieprzeliczalne na pieniądze, REKOMENDACJE. Nasi potencjalni klienci, korzystając z gościnności osób, które już mają za sobą stres kupowania nieruchomości na Teneryfie, nabierają zaufania do marki Love Explore.

 

Kiedy pobieramy prowizję?

 

Prowizję od wynajmu wakacyjnego, pobieramy tylko w momencie gdy odpowiedzialność przekazania kluczy oraz innych usług związanych z wynajmem apartamentu na wakacje, jest po naszej stronie. Jeśli chcesz abyśmy aktywnie promowali Twoją nieruchomość na wynajem wakacyjny w Social Media, obsługiwali klientów na miejscu oraz dbali o relacje z klientami w Twoim imieniu, napisz do nas wiadomość. Omówimy warunki współpracy.

Jeśli kupiłeś już z nami nieruchomość, a jeszcze nie skorzystałeś z naszej propozycji, zapraszamy do kontaktu mailowo: info@loveexplore.pl . 

 

Jeśli jesteś przed zakupem nieruchomości na Teneryfie i wciąż masz pytania związane z procesem zakupu etc., sprawdź naszą stronę: FAQ: najczęściej zadawane pytania o zakup nieruchomości na Teneryfie.

 

Zastanawiasz się czy warto zainwestować w apartament na Teneryfie? Sprawdź nasz artykuł: dlaczego warto inwestować w nieruchomości na Teneryfie.

 

Szukasz atrakcyjnych ofert nieruchomości? Sprawdź na naszej stronie oferty mieszkań oraz domów na sprzedaż na Teneryfie. 

 

Nie widzisz na naszej stronie oferty, która by Cię zainteresowała? Napisz do nas wiadomość. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość na Teneryfie, pod kątem Twoich oczekiwań i budżetu jaki chcesz przeznaczyć na inwestycję.

Wynajmij najtaniej auto na wakacje na Teneryfie

Podziel się komentarzem